КСДНЗ № 151 для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Кривий Ріг Саксаганський район

  






Учбовий процес

 

Розклад спеціальної організованої діяльності по КСДНЗ № 151 на 2014-20145н.р

 

Гр.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Гр..№ 1    (6 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

 2.  Фізкультура 15:10

                             11:20

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

2.Музичне 9:30

 

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1.Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

2. Фізкультура 11:20

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 11:45

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

2. Музичне 9:45

   II половина дня

Робота з дитячою книжкою

Гурткова діяльність

+ словникова робота

 «Котигорошко»

(робота з м’ячем)

 «Папірові майстри» (квілінг)

 

Гр. № 2    (6 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

 

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

2.Музичне 11:15

 

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1. Фізкультура 9:00

                           15:40

2. Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 9:30

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1. Фізкультура 9:00

                           15:40

2. Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

      II половина дня

Робота з дитячою книжкою

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Шахове королівство» (шахи)

«Вправні рученята» (вироби з мокрого папіру)

 

Гр..№ 3    (6 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

2.Фізкультура 9:45

                         15:40

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

 

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1.  Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 11:15

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

2. Фізкультура 15:40

                            9:45

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

2. Музичне 9:30

 

        II половина дня

Робота з дитячою книжкою.

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Паперове чудо» (Орігамі)

«Кольорові долоньки» (нетрадиційне малювання)

 

Гр..№ 4     (6 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

2.Музичне 11:30

 

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

2. Фізкультура 15:05

                           10:00

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1.  Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 11:45

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

2. Фізкультура 10:25

                            15:05

 

        II половина дня

Робота з дитячою книжкою.

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Країна майстрів»(виготовлення поробок з бросового матеріалу)

 

Гр. № 5     (6 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

2.Фізкультура 9:00

                          15:10

 

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

 

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1.  Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 9:30

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

2.Фізкультура  9:30

                    9:00

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

 2. Музичне 11:15

 II половина дня

Робота з дитячою книжкою.

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Вправні рученята» (пап'є моше)

«Мрійники, фантазери»

(орігамі)

Гр..№ 6     (4 р.ж)

1.Музичне  9:00

2.Загально-пізнав. р-к

Ознайомлення з довкіллям +

Словникова робота, грам. правильність мовлення, мовленнєвий етикет

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

 

1. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

правильність мовлення, зв’язне мовлення, звукова культура мовлення

2.Фізкультура 9:30

 

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення

+ словникова робота

2. Інд. заняття

1.Музичне 9:00

2.Логіко -математ. р-к. + словникова робота, зв’язне мовлення, (інтегроване заняття)

 

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Аплікація/

конструювання

+ словникова робота

2. Інд. заняття

 

1. Загально-пізнав. р-к ознайомлення з природою +

Словникова робота, звукова культура мовлення.

(інтегроване заняття)

2. Фізкультура 9:30

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Малювання 

+ словникова робота

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

 

        II половина дня

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Імітаційні рухавки» (неординарні рухові вправи)

 

 

 

Гр..№ 7     (4 р.ж)

1. Музичне 9:30

2.Загально-пізнав. р-к

Ознайомлення з довкіллям +

Словникова робота, грам. правильність мовлення, мовленнєвий етикет

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

 

1. Інд. заняття

 

1. Мовленнєвий р-к.

правильність мовлення, зв’язне мовлення, звукова культура мовлення

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення

+ словникова робота

2. Інд. заняття

 

1.Логіко -математ. р-к. + словникова робота, зв’язне мовлення, (інтегроване заняття)

2. Фізкультура 9:35

 

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Аплікація/

конструювання

+ словникова робота

2. Інд. заняття

 

1. Загально-пізнав. р-к ознайомлення з природою +

Словникова робота, звукова культура мовлення.

(інтегроване заняття)

2. Музичне 11:45

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Малювання 

+ словникова робота

2. Інд. заняття

 

1. Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

2. Фізкультура 9:35

 

        II половина дня

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Зіроньки» (хореографія)

«Маленькі казкарі»

(театралізація)

Гр. № 8     (6- р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

У світі предметів +

словникова робота та зв’язне мовлення

(інтегроване заняття)

2.Музичне 10:30

 

II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення 2.Підготовка руки до письма

3. Інд. заняття

 

1.Мовленнєвий р-к.

грамота, фонетико фонематичний р-к.+

Загально-пізнав. р-к

У світі людей

2. Фізкультура 9:30

                           9:00

        II половина дня

Х-Е р-к.

1.Аплікація

2. Інд. заняття

1.  Логіко -математ. р-к. + формування грам.

Правильності мовлення р-к граматичних умінь.

(інтегроване заняття)

2. Фізкультура 10:00

                           15:10

        II половина дня

      Х-Е р-к.

1.Малювання 

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к У світі природи +

р-к. зв’язного мовлення та комунікативного мовлення.

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

1.Конструювання/

ручна праця

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

 2. Музичне 11:30

 

        II половина дня

Робота з дитячою книжкою

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Веселі бризки» (нетрадиційне малювання)

«Веселі цікавинки» (робота з сол. тіста)

 

Гр.. № 9     ( 5 р.ж)

1.Загально-пізнав. р-к

Ознайомлення з довкіллям +

Словникова робота, грам. правильність мовлення, мовленнєвий етикет

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

1. Інд. заняття

Підготовка до навчання письма

 

1.Мовленнєвий р-к.

навчання елементам грамоти, зв’язне мовлення, звукова культура мовлення

2.Фізкультура 11:20

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Ліплення + словникова робота

2. Інд. заняття

1.Логіко -математ. р-к. + словникова робота, зв’язне мовлення, звукова культура мовлення.

(інтегроване заняття)

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Аплікація/

конструювання

+ словникова робота

2. Інд. заняття

1.Загально-пізнав. р-к ознайомлення з природою +

Словникова робота, грам. правильність мовлення, звукова культура мовлення.

(інтегроване заняття)

2.Музичне  10:00

 

        II половина дня

   Х-Е р-к.

1.Малювання 

+ словникова робота

2. Інд. заняття

1.Народознавство +

мовленнєвий р-к, зв’язне мовлення.

2. Фізкультура 10:00

        II половина дня

Гурткова діяльність

+ словникова робота

«Квіточка» (петриківський розпис)

«Школа м’яча »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місячник «Увага! Діти на дорозі»

 

На виконання Закону України «Про дорожній рух», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №480-р «Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року», Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Дніпропетровській області на період до 2015 року, затвердженої рішенням обласної ради від 19.10.2012 №342-15/VІ ,рішення Криворізької міської ради від 12.06.2013 №182 «Про стан безпеки дорожнього руху в місті Кривому Розі та заходи щодо його покращення», доручення протоколу спільного засідання «Круглого столу» від 09.07.2014 відділу ДАІ з обслуговування міста Кривого Рогу ГУМВС України в Дніпропетровській області та управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з питань профілактики і попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учасників навчально-виховного процесу закладів освіти на 2014-2015 навчальний рік, Управління освіти і науки  від 21.07.2014 № 301 «Про участь закладів освіти міста у Всеукраїнському місячнику «Увага! Діти – на дорозі!», з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учасників навчально-виховного процесу.  

 

  

 

В закладі проводяться  заходи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму а саме:

                                                          ЗАХОДИ

до місячника «Увага! Діти на дорозі» по КСДНЗ №151

з/п

                Зміст роботи

Відповідальний за виконання

Термін виконання

1.

В батьківські куточки помістити матеріал «Бережемо життя і здоров'я дітей» за розділом

- «Дитина і вулиця»,

Вихователі всіх груп № 1-9

 

з 20.08.2014

 по 20.09.14

 

2.

Провести  виховну, профілактичну роботу серед дошкільників по попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму, з метою виховання у дітей навичок  правильного поводження на вулицях міста

Вихователі всіх груп № 1-9

 

 

 

 

з 20.08.2014

 по 20.09.14

 

3.

На батьківських зборах розглянути  питання щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Вихователі всіх груп № 1-9

 

Вересень 2014р

4.

Провести конкурси, бесіди, з даної тематики з метою виховання у дітей навичок  правильного безпечного поводження на дорозі

Вихователі всіх груп № 1-9

 

з 20.08.2014

 по 20.09.14

 

5.

Бесіда з дітьми «Мій друг світлофор», «Будьте обережні». (старша група)

Вихователь

Крижанівська А.В.

20.08.2014

6.

Провести інструктажі серед батьків  щодо попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Вихователі всіх груп № 1-9

 

22.08.2014

7.

Фізична розвага «В країні дорожніх знаків»

Пацалюк Л.К.

Фіз. інструктор

28.08.2014

8.

Проведення лялькового театру «Про Петрика який не знав правил дорожнього руху» (старша група)

к Вихователь

Щербань І.В.

02.09.2014

9.

Музична розвага

«Ігри за правилами дорожнього руху»

Левіт Е.В.

Муз. керівни

03.09.2014

10.

Гра - роздум «Хто вчинив добре,а хто погано?»(пішоходи порушники  (старша група)

Вихователь

Грушевська С.В.

05.09.2014

Організація роботи в КСДНЗ № 151 у 2014/2015 н.р.

Відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах  у 2014/2015 навчальному році» (додаток до листа МОН від 27.06.2014 № 1/9-341) зміст освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності в 2014/2015 навчальному році має відповідати положенням Базового компонента дошкільної освіти.

Реалізація Базового компонента дошкільної освіти забезпечується освітніми програмами та навчально-методичною літературою, що затверджені або рекомендовані Міністерством освіти і науки України чи схвалені для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН.

Працюємо за програмами

Комплексні освітні програми

·         «Впевнений старт», програма розвитку дітей старшого дошкільного віку  (авт. кол.: Андрієтті О. О., Голубович О. П. та ін.);

·         «Українське дошкілля», програма розвитку дитини дошкільного віку (авт. кол.: Білан О. І., Возна Л. М., Максименко О. Л. та ін.);

Парціальні освітні програми

·         «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт.: Борщ Р. М., Самойлик Д. В.);

 

З метою підвищення профессійної компетенції педагоги закладу опрацьовують наступні програми:

Комплексні освітні програми

·         «Дитина», програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  (наук. кер. Проскура О. В., Кочина Л. П., Кузьменко В. У., Кудикіна Н. В.);

·         «Дитина в дошкільні роки», освітня програма (наук. кер. Крутій К. Л.);

·         «Соняшник», комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку (авт.: Калуська Л. В.);

·         «Я у Світі» (нова редакція), програма розвитку дитини дошкільного віку (наук. кер. Кононко О. Л.);

·         «Стежина», програма для дошкільних навчальних закладів, які працюють за вальдорфською педагогікою (авт.: Гончаренко А. М., Дятленко Н. М.). 

Парціальні освітні програми

·         «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт.: Лохвицька Л. В.);

·         «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.: Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.);

 

Організація роботи у КСДНЗ №151.docx